SPORT

Sportovní klub SK Mladá Boleslav (dříve Pážata) je již od roku 2003 registrovaným členem tělovýchovné jednoty Škoda Auto Mladá Boleslav. Sdružuje na 40 sportovců a trenérů, kteří se formou pravidelných každotýdenních tréninků připravují na národní soutěže pořádané Českým svazem mentálně postižených sportovců (ČSMPS) a Českým hnutím speciálních olympiád (ČHSO). SK Mladá Boleslav zajišťuje tělovýchovnou, sportovní a turistickou činnost pro sportovce s mentálním postižením, umožňuje svým členům zažít pocit úspěchu v národních soutěžích a při své činnosti se řídí principy fair play.

Úspěch na MČR v plavání

Na Mistrovství ČR v plavání hendikepovaných sportovců, které se letos uskutečnilo v Liberci, to opět cinklo. Naše šestičlenná výprava se rozhodně neztratila a přivezla hned tři cenné kovy.

Kamil si doplaval pro 2 medaile, Lenka získala jednu a pomyslnou bramborovou, tedy těsně pod stupni vítězů, má na svém kontě Bára.

Více si přečtěte v reportáži od Kamila a prohlédněte ve fotogalerii.

Foto

Posted in NOVINKY, SPORT | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Úspěch na MČR v plavání

Florbalový turnaj – výsledky klání

Máme tu pro vás výsledky našeho turnaje, překvapení se nekonalo, jen do výsledkové listiny vstoupilo družstvo Trainee a ukořistilo pro sebe druhé místo. A jak to dopadlo celkově? Vyhrálo družstvo oranžových (klienti) s pěti body, v závěsu za nimi se umístili Trainee se čtyřmi body a černí (klienti) s body třemi. Na samém chvostu opět zůstali zaměstnanci, bohužel letos bez zisku bodu (asi by to chtělo občas potrénovat….)

 

Nicméně, všichni si turnaj užili, ti na palubovce i ti v hledišti – a o to jde především. Takže zase za rok.

 

Fotogalerie

 

Posted in NOVINKY, SPORT | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Florbalový turnaj – výsledky klání

Tradiční novoroční florbalový turnaj

Ani letos si nenecháme ujít příležitost protáhnout si těla a shodit nějaké to kilo nabrané během vánočních svátků. Náš tradiční florbalový turnaj se letos uskuteční 16.1.2019, tradičně v hale u Kauflandu od 12:30 hodin. A opět to bude boj týmů složených z klientů (trénovaných hráčů) a zaměstnanců (trénovaných jen občas). Ale pozor, letos přibude další soupeř a sice družstvo ŠKODA Trainee. Družstva se budou po palubovce prohánět tedy čtyři. A protože čím víc týmů, tím víc zábavy, určitě se přijďte podívat.

Posted in NOVINKY, SPORT | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tradiční novoroční florbalový turnaj

MČR v Přespolním běhu

Ve čtvrtek 4.10. se v Jablonci nad Nisou kromě fotbalového zápasu s mužstvem Dynamo Kyjev pořádalo také Mistrovsví České republiky v přespolním běhu. Jednalo se o již 21. ročník a ani nyní na něm nechyběli sportovci z Mladé Boleslavi. Pokračování a fotografie

Posted in NOVINKY, SPORT | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MČR v Přespolním běhu

Přechod Krkonoš

Ani letos se turisté nezalekli sněhu deště, ostatně po něm nebylo ani vidu ani slechu, a vyrazili do Horní Malé Úpy, aby se zúčastnili Přechodu  Krkonoš- akce pořádané ČSMPS. Pokračování a fotogalerie

Posted in NOVINKY, SPORT | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přechod Krkonoš

Nabídka sportů v Centru 83

Nebojte se, i letos v Centru můžete sportovat, dokonce máme i jednu novinku. Vlastně dvě. Kromě toho, že nově otevřeme přehazovanou, tak letos poprvé budete mít možnost si sporty vyzkoušet na vlastní kůži a rozhodnout se, jestli do toho půjdete.

Zkušební den v hale (u Kauflandu) se koná 2.10.2018, více informací po rozkliknutí na plakátku.

Přesné časy jednotlivých sportů najdete v letáčku zde.

Posted in nezařazené, NOVINKY, SPORT | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nabídka sportů v Centru 83