SPORT

Sportovní klub SK Mladá Boleslav (dříve Pážata) je již od roku 2003 registrovaným členem tělovýchovné jednoty Škoda Auto Mladá Boleslav. Sdružuje na 40 sportovců a trenérů, kteří se formou pravidelných každotýdenních tréninků připravují na národní soutěže pořádané Českým svazem mentálně postižených sportovců (ČSMPS) a Českým hnutím speciálních olympiád (ČHSO). SK Mladá Boleslav zajišťuje tělovýchovnou, sportovní a turistickou činnost pro sportovce s mentálním postižením, umožňuje svým členům zažít pocit úspěchu v národních soutěžích a při své činnosti se řídí principy fair play.

MČR v atletice

V sobotu 18. května se na pražském atletickém stadionu Děkanka uskutečnilo mistrovství české republiky mentálně postižených sportovců za účasti našeho družstva. Počasí bylo trochu chladnější, na výkony našich sportovců to ale nemělo žádný vliv a opět pro sebe získali několik medailí, včetné té nejcennější.

Startovní a výsledková listina k nahlédnutí https://www.csmps.cz/l/mcr-v-atletice-vysledky2/

Více v reportáži Kamila B.

Podívejte se ve fotogalerii zde

Posted in NOVINKY, SPORT | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MČR v atletice

Regionální atletické přebory

Koncem dubna se ve městě pod Ještědem, konkrétně na tamním stadionu, konaly lehkoatletické závody, na nichž nemohla chybět ani výprava našich sportovců. Do Liberce se jich vypravila šestice a ani tentokrát se nevrátili bez medailového úspěchu – hned 15* se umístili na bedně. Gratulujeme.

Více v reportáži od našeho stálého přispěvovatele Kamila a ve fotogalerii zde

Posted in NOVINKY, SPORT | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Regionální atletické přebory

Úspěch na MČR v plavání

Na Mistrovství ČR v plavání hendikepovaných sportovců, které se letos uskutečnilo v Liberci, to opět cinklo. Naše šestičlenná výprava se rozhodně neztratila a přivezla hned tři cenné kovy.

Kamil si doplaval pro 2 medaile, Lenka získala jednu a pomyslnou bramborovou, tedy těsně pod stupni vítězů, má na svém kontě Bára.

Více si přečtěte v reportáži od Kamila a prohlédněte ve fotogalerii.

Foto

Posted in NOVINKY, SPORT | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Úspěch na MČR v plavání

Florbalový turnaj – výsledky klání

Máme tu pro vás výsledky našeho turnaje, překvapení se nekonalo, jen do výsledkové listiny vstoupilo družstvo Trainee a ukořistilo pro sebe druhé místo. A jak to dopadlo celkově? Vyhrálo družstvo oranžových (klienti) s pěti body, v závěsu za nimi se umístili Trainee se čtyřmi body a černí (klienti) s body třemi. Na samém chvostu opět zůstali zaměstnanci, bohužel letos bez zisku bodu (asi by to chtělo občas potrénovat….)

 

Nicméně, všichni si turnaj užili, ti na palubovce i ti v hledišti – a o to jde především. Takže zase za rok.

 

Fotogalerie

 

Posted in NOVINKY, SPORT | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Florbalový turnaj – výsledky klání

Tradiční novoroční florbalový turnaj

Ani letos si nenecháme ujít příležitost protáhnout si těla a shodit nějaké to kilo nabrané během vánočních svátků. Náš tradiční florbalový turnaj se letos uskuteční 16.1.2019, tradičně v hale u Kauflandu od 12:30 hodin. A opět to bude boj týmů složených z klientů (trénovaných hráčů) a zaměstnanců (trénovaných jen občas). Ale pozor, letos přibude další soupeř a sice družstvo ŠKODA Trainee. Družstva se budou po palubovce prohánět tedy čtyři. A protože čím víc týmů, tím víc zábavy, určitě se přijďte podívat.

Posted in NOVINKY, SPORT | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tradiční novoroční florbalový turnaj

MČR v Přespolním běhu

Ve čtvrtek 4.10. se v Jablonci nad Nisou kromě fotbalového zápasu s mužstvem Dynamo Kyjev pořádalo také Mistrovsví České republiky v přespolním běhu. Jednalo se o již 21. ročník a ani nyní na něm nechyběli sportovci z Mladé Boleslavi. Pokračování a fotografie

Posted in NOVINKY, SPORT | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MČR v Přespolním běhu