DLOUHODOBĚ S NÁMI SPOLUPRACUJÍ:

Zřizovatel Centra 83

 

 

BK_Mlada_Boleslav_logo_s_nazvem_plnobarevnamlbol

KB Nadace Jistota claimGrafika1knihovna

Sponzorské dary na nové auto jsme střádali několik let, pak jsme přidali ještě něco ze svého a letos konečně tento novotou vonící a svítící krasavec rozšířil náš autopark. Velkou radost máme zejména z otočného výsuvného automatického sedadla, se kterým bude přeprava imobilních nebo špatně pohyblivých klientů zase o něco jednodušší. Děkujeme!

Posted in SPOLUPRÁCE | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem

Dar od ledu

Ve středu jsme měli v Havlíčkově ulici milou návštěvu. Přišli za námi hokejisté BK Mladá Boleslav a nepřišli s prázdnou. Kromě radosti ze setkání pro naše kluky, kteří jsou jejich věrnými fanoušky, přinesli také tašku plnou drobných dárků a především šek na 50 tisíc korun, které mezi sebou vybrali pro naše klienty. Přidáme si je opět do naší kasičky „na nový Tranzit“.  Moc děkujeme a přejeme mladoboleslavským bruslařům co nejúspěšnější nadcházející sezónu.

Posted in NOVINKY, SPOLUPRÁCE | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dar od ledu

…a je to doma

Co je doma, to se počítá. Do kasičky, kam spoříme na pořízení nového tranzitu pro klienty, přibylo pár desítek korun. Konkrétně 87 300,- Kč,  od škodováckých trainees. Při předávání obálky jsme se rovnou dohodli na další spolupráci a pomoci. Protože nás v létě čeká akce „kulový blesk“ – velké stěhování v souvislosti s rekonstrukcí objektu Havlíčkova – nabídnuté fyzické síly se nám budou hodit.

 

Posted in nezařazené, SPOLUPRÁCE | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem …a je to doma

Pomoc na cestě časem

Letos se tradiční ples škodováckých trainees uskutečnil ve znamení cesty časem při příležitosti oslav 25 let založení programu. Cestovatelé si ples báječně užili, ale ani ve svých časostrojích nezapomněli pomáhat a podarovali nás šekem na úctyhodných téměř 100.000,- Kč.

Moc děkujeme a těšíme se na setkání v blízké či vzdálené budoucnosti.

Posted in NOVINKY, SPOLUPRÁCE | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pomoc na cestě časem

Trainees Škoda Auto opět v akci

To, co započalo zábavou v březnu, pokračuje v horkých letních měsících tak trochu nezábavnou, ale velmi ceněnou prací.

A co se vlastně dělo, jak k tomu vlastně došlo? Zabrousíme nejprve trochu do historie – v březnu letošního roku se uskutečnil tradiční ples škodováckých Trainees, z jehož výtěžku jsme dostali darem úžasnou částku 30 000,- na podporu našich klientů. Ale tím to zdaleka neskončilo, slovo dalo slovo a začala spolupráce ….. v těch nejblátivějších předprázdninových dnech mladí lidé neváhali a přišli s námi oslavit konec školního roku na naši zahradní (a nutno dodat, že značně promoklou) párty. A protože nejen zábavou živ je člověk, tak naopak v těch nejteplejších dnech, přímo úmorných prázdninových vedrech, opět neváhali a přiložili ruku k dílu. Chopili se barev, štětců, štětečků, válečků a hadrů, popadli štafle, nasadili pomyslné papírové čepice a dali se do malování denního stacionáře v Havlíčkově ulici. A tak se díky nim klienti deňáku po prázdninách vrátí do ještě barvou vonících, čisťoučkých prostor.

Moc děkujeme!!!

Posted in DS, NOVINKY, SPOLUPRÁCE | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Trainees Škoda Auto opět v akci

Aukce hokejových dresů

DSC00016-2Hokejisté BK Mladá Boleslav si pro nás připravili příjemné překvapení- výtěžek z dražby dresů. Pokračovat

Posted in nezařazené, NOVINKY, SPOLUPRÁCE | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Aukce hokejových dresů