Motorky 2018

Motorkářské odpoledne se už stává tradiční akcí, na níž se setkávají motorkáři z klubu Southern Cruisers Riding Club s klienty na zahradě Centra 83. Ani letošní rok nebyl výjimkou, i když trochu jinak to přece jen bylo. Poslali jsme totiž kolonu motorek na spanilou jízdu a rozdělili se tak o radost ze setkání s  krásnými stroji a jejich příjemnými majiteli také s dětmi z Domova pod Lipou a obyvateli chráněného bydlení Domova Pod Skalami.

A protože cesta to není nejkratší a situace na silnicích v pátek nebývá zrovna ideální, vyšla na každé zařízení tak hodinka a půl společně stráveného času. U nás se startovalo a došlo na nadšené setkání po roce, už jsme za ta léta kamarádi – rozdala se pestrobarevná trička a hrníčky, něco málo se zakouslo a zapilo, obdivovaly a fotily se motorky a hlavně si všichni popovídali, co je nového a co naopak při starém. Na doprovodný program nezbýval čas, nicméně burácející muzika z jedné z mašin navodila tu správnou atmosféru.

Bylo to fajn, jako každý rok, počasí nám přálo, nikdo se nepopálil o výfuk – takže akci můžeme prohlásit za povedenou a těšit se na příští rok.

NOVINKY, STŘÍPKYPermalink

Comments are closed.