Dotazník SPMP – 10 minut vašeho času

SPMP ČR připravila pro své členy a příznivce krátký dotazník. Považuje totiž za důležité zapojit do přípravy strategie organizace 2018-2022 maximum aktivních členů a zmapovat potřeby, přání i obavy členské základny. Vyplnění dotazníku, který mohou zájemci vyplnit jednoduše přímo na počítači, je anonymní a nemělo by trvat více než 10 min. Upozorňujeme, že dotazník není ve snadno-srozumitelné formě – lidé s mentálním postižením mohou potřebovat podporu asistenta nebo blízkého člověka při jeho vyplnění.

Dotazník otevřete kliknutím na tento odkaz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUL9ZsQs7yxRHrC3JHDroUIt4HwqzoY4_YAYXoQOD6RkY7lw/viewform  Některé otázky dotazníku jsou povinné, proto Vás aplikace nepustí na další stánku bez vyplnění odpovědi. Na konci dotazníku nezapomeňte kliknout na tlačítko „odeslat“. Měli byste dostat zprávu, že dotazník byl úspěšně vyplněn a odeslán. Dotazník bude k dispozici do konce dubna.

Vyplněním může přispět každý k lepšímu porozumění potřeb a přání lidí s mentálním postižením a jejich rodin, což nasměruje práci celé organizace. Zároveň vyplněním dotazníku každý člen pomáhá pří hodnocení užitečných a důležitých výstupů práce SPMP ČR a také při výběru budoucích priorit organizace.

SPMP děkuje za pochopení a vstřícnost.

 

NOVINKY, SPMP Mladá BoleslavPermalink

Comments are closed.