Dentální hygiena v Centru

Zdravý chrup je nejen krásný, ale i zdraví prospěšný. A tak jsme si k nám pozvali odborníky na slovo vzaté aneb nácvik správného čištění zubů za účasti dentálních hygieniček.

 

Foto

Lyžařské Mistrovství ČR

Byli jsme na MČR v klasickém lyžování 28.-29.1.2019 a byli jsme úspěšní!!!

Závodníci Josef B.,  Františe D.,  Kamil B.,  David V. a Lenka Z. se ani letos nevraceli domů s prázdnou. Gratulujeme.

Foto

Hledáme sociálního pracovníka

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK pro denní stacionář Místo výkonu práce: Mladá Boleslav Předpokládaný termín nástupu: dle dohody, možno okamžitě Úvazek: 0,500 -1,000 dle dohody Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2020 Pracovní režim: jednosměnný Náplň práce: jednání se zájemcem o službu (žádost, sociální … Continue reading

Florbalový turnaj – výsledky klání

Máme tu pro vás výsledky našeho turnaje, překvapení se nekonalo, jen do výsledkové listiny vstoupilo družstvo Trainee a ukořistilo pro sebe druhé místo. A jak to dopadlo celkově? Vyhrálo družstvo oranžových (klienti) s pěti body, v závěsu za nimi se umístili Trainee se čtyřmi body a černí (klienti) s body třemi. Na samém chvostu opět zůstali zaměstnanci, bohužel letos bez zisku bodu (asi by to chtělo občas potrénovat….)

Nicméně, všichni si turnaj užili, ti na palubovce i ti v hledišti – a o to jde především. Takže zase za rok.

Fotogalerie zde

Tradiční novoroční florbalový turnaj

Ani letos si nenecháme ujít příležitost protáhnout si těla a shodit nějaké to kilo nabrané během vánočních svátků. Náš tradiční florbalový turnaj se letos uskuteční 16.1.2019, tradičně v hale u Kauflandu od 12:30 hodin. A opět to bude boj týmů složených z klientů (trénovaných hráčů) a zaměstnanců (trénovaných jen občas). Ale pozor, letos přibude další soupeř a sice družstvo ŠKODA Trainee. Družstva se budou po palubovce prohánět tedy čtyři. A protože čím víc týmů, tím víc zábavy, určitě se přijďte podívat.