Leporelo opět na výsluní

Soubor Leporelo úspěšně reprezentoval Centrum 83 na festivalu ve Smečně, kde s vystoupením Romeo a Julie zabodoval v kategorii Divadlo a odvezl si tak nejen příjemné zážitky, ale také zlaté medaile za vítězství.

Posted in LEPORELO, NOVINKY | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Leporelo opět na výsluní

Dar od ledu

Ve středu jsme měli v Havlíčkově ulici milou návštěvu. Přišli za námi hokejisté BK Mladá Boleslav a nepřišli s prázdnou. Kromě radosti ze setkání pro naše kluky, kteří jsou jejich věrnými fanoušky, přinesli také tašku plnou drobných dárků a především šek na 50 tisíc korun, které mezi sebou vybrali pro naše klienty. Přidáme si je opět do naší kasičky „na nový Tranzit“.  Moc děkujeme a přejeme mladoboleslavským bruslařům co nejúspěšnější nadcházející sezónu.

Posted in NOVINKY, SPOLUPRÁCE | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dar od ledu

Asistent v chráněném bydlení

Dokážete si sami nakoupit, uvařit, poklidit? Ohlídáte si čas, abyste byli včas tam, kde máte být? Zajdete si bez problémů do kina, na výlet nebo zaplatíte v restauraci? Umíte si prát a žehlit oblečení, které jste si sami koupili? Tak s tím vším potřebují naši klienti pomoci a právě pro ně hledáme

 asistenta do chráněného bydlení. 

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav
Úvazek: 1,000
Předpokládaný termín nástupu: srpen – září 2018. Dále

Posted in NOVINKY, PRACE | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Asistent v chráněném bydlení

Ozvěny spanilé jízdy

I když byla spanilá jízda motorek tentokrát bez programu, klienti si ji užili a někteří nelenili a o své postřehyi fotografie z akce se s námi podělili. Přečtěte si sami, jak se na zahradě líbilo Žanetě a Kamilovi.

Kamilův příspěvek
Žanetin příspěvek

Další fotografie

Posted in NOVINKY | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ozvěny spanilé jízdy

Motorky 2018

Motorkářské odpoledne se už stává tradiční akcí, na níž se setkávají motorkáři z klubu Southern Cruisers Riding Club s klienty na zahradě Centra 83. Ani letošní rok nebyl výjimkou, i když trochu jinak to přece jen bylo. Poslali jsme totiž kolonu motorek na spanilou jízdu a rozdělili se tak o radost ze setkání s  krásnými stroji a jejich příjemnými majiteli také s dětmi z Domova pod Lipou a obyvateli chráněného bydlení Domova Pod Skalami. Číst dál

Posted in NOVINKY, STŘÍPKY | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Motorky 2018

…a je to doma

Co je doma, to se počítá. Do kasičky, kam spoříme na pořízení nového tranzitu pro klienty, přibylo pár desítek korun. Konkrétně 87 300,- Kč,  od škodováckých trainees. Při předávání obálky jsme se rovnou dohodli na další spolupráci a pomoci. Protože nás v létě čeká akce „kulový blesk“ – velké stěhování v souvislosti s rekonstrukcí objektu Havlíčkova – nabídnuté fyzické síly se nám budou hodit.

 

Posted in nezařazené, SPOLUPRÁCE | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem …a je to doma