Hledáme zdravotní sestru

Hledáme zdravotní sestru – praktickou nebo všeobecnou

  • Místo výkonu práce: Havlíčkova 447, Mladá Boleslav
  • Předpokládaný termín nástupu: ideálně ihned
  • Úvazek: 1,000
  • Pracovní režim: dvousměnný, pouze odpolední a noční směny v pracovní dny, délka směny až 12 hodin, výhledově (7/2019) nepřetržitý provoz

Další podrobnosti

Slunce svítí všem 2018

Srdečně všechny zveme na 10. ročník tradičního festivalu Slunce svítí všem, který se uskuteční ve dnech 14.11. a 15.11. v prostorách Městského divadla Mladá Boleslav a Škoda Muzea.

Příjemné setkání po letech

Ačkoli se to zdá jen málo uvěřitelné, v letošním roce si připomínáme malé půlkulaté výročí Centra 83 – slavíme 35 let. A při této příležitosti jsme se rozhodli sejít v kruhu bývalých zaměstnanců USP Zalužany.

Tancování v Centru

V letošním roce se bude v Centru tančit, taneční hodina bude probíhat pod taktovkou Drahušky a zprvu za vydatné pomoci Míši. Pokusíme se secvičit krátké vystoupení na festival Slunce svítí všem a poté budeme zkoušet různé druhy tanců – od country až po moderní styl.

Tancovat se bude každý čtvrtek od 14:30 do 15:30 hodin v tělocvičně v Havlíčkově a hlásit se můžete u Drahušky Kopalové nebo na jednotlivých odděleních. začínáme už příští čtvrtek 4.října.

Reportáž z pobytu v Chorvatsku

Ačkoli druhý zářijový týden bylo v tuzemsku tepleji než leckde u moře, vyrazili naši výletníci nejen za teplem, ale především za mořem, do Chorvatska, konkrétně do města Gradač. A jak se jim tam líbilo? O tom si přečtěte v Kamilově reportáži.

Reportáž z pobytu v Chorvatsku